NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT:
Infolinka:
E-mail:
277 271 994
 

JAN KONHEFR

277 271 994

O projektu Rezidence Klánovice

Developerský projekt Rezidence Klánovice je zajímavý již na první pohled. Velice osobité a do posledního detailu propracované stavby s třemi nadzemními podlažími, v jejichž vnitřních prostorách se nachází velká spousta luxusních a nadstandardně vybavených bytů.

  • Dispoziční členění 1+kk až 5+kk
  • Velikosti bytů od 49,42m2 až po 135,24m2

Bytové jednotky, respektive všechny tři objekty, jsou vystavěny ve zcela osobitém duchu, který skloubí prvorepublikový styl s moderní dobou. Bytové komplexy, které dokonale zapadnou do oblasti Klánovic u Prahy, jež patří mezi vynikající místo pro bydlení.

Vysoký standard venku i uvnitř

Společnost produkující a plánující projekt Rezidence Klánovice vsadila na využití řady špičkových stavebních materiálů od silikonových omítek, přes vinylové podlahy, až po keramické obklady, větrací systémy, výtah nebo centrální plynové vytápění.

Na každém kroku můžete spatřit inspiraci dřívější architektury, která se z vnější zelené oblasti přesouvá do společenských prostor a do jednotlivých bytů. Originální podoba bytových jednotek, u nichž je pomýšleno i na ty nejmenší detaily.

Vhodně strukturované objekty jsou navíc ekonomické z pohledu provozních nákladů, jelikož je aplikována spousta stavebních materiálů splňujících nízkoenergetické nároky.

Rezidence Klánovice pro náročné zájemce

Okuste masivní stavbu, která vám přinese dostatek životního prostoru, světla, pohodlí a všeho, co od každodenního bytí vyžadujete. Zvolte projekt Rezidence Klánovice, jehož strůjcem jsou novodobé technologie a vysoké standardy.

Vyberte si některý z libovolně velikých bytů, k nimž mohou patřit sklepy, garáže, venkovní zahrady nebo balkony a terasy. U mnohých variant se může jednat i o dvě garážová stání. Bydlení, které je na vysoké úrovni.

VYBÍRÁME Z PROJEKTU
PodlažíDisp.VelikostStavCena 
 

3

4+kk

112.8 m2

Volný

8 990 000 Kč
s dph

 
 
Infolinka: 277 271 994 | E-mail: klanovice@bytykonhefr.cz
Copyright © 2016

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.